OUDSTENRAAD

David en Lisa-WEB

David & Lisa Epema – Seniorvoorgangersechtpaar 
david@egma.nl  & lisa@egma.nl

Dave en Graece-WEB

Dave & Graece Koehl – Voorgangersechtpaar
dave@egma.nl  & graece@egma.nl

3

Arjan & Petra van der Schee – Oudsten
oudstenraad@egma.nl

Jaco Noordam_klein

Jaco Noordam – Oudste
oudstenraad@egma.nl

Elze Kooijman – Oudste
oudstenraad@egma.nl

Marc de Baan – Oudste
oudstenraad@egma.nl

Cornelis van den Berg – Oudste
oudstenraad@egma.nl

Stuurteam

David en Lisa-WEB

David & Lisa Epema – Seniorvoorgangersechtpaar 
stuurteam@egma.nl

Liona Sloendregt – Stuurteam – Pijler Missie
stuurteam@egma.nl/missie@egma.nl

Jennifer Wijnhorst – Stuurteam – Pijler GeneratieNu
stuurteam@egma.nl/Generatienu@egma.nl

 PIJLER Community

Dave & Graece Koehl – Pastorale oudsten
pastorale_oudsten@egma.nl

Sander & Esther van Leeuwen – Pastorale oudsten
pastorale_oudsten@egma.nl

Rene & Jolanda Deutz – Pastorale oudsten
pastorale_oudsten@egma.nl

Jaco Ottevanger – Pastorale oudste
pastorale_oudsten@egma.nl

Teun van der Lugt – Pastorale oudste
pastorale_oudsten@egma.nl

 PIJLER Zorg

Friso & Lonneke van der Wildt – Pijler Zorg
zorg@egma.nl

 PIJLER Samenkomsten & Events

Sarah van Soest – Aanbidding

 PIJLER Academy

Martin Madern – Pijler Academy
academy@egma.nl